© 2015 Фабрика печива "Борзна"
Про фабрику печива "Борзна"

Фабрика печива "Борзна" добре відома по всій Україні.
Історія фабрики печива "Борзна" починається з 1939 року. Саме тоді було створено Борзнянський харчокомбінат, на якому працювали  млин та пекарня.
Основною продукцією були  хліб, бублики,борошно, гречана крупа.
У післявоєнні роки було збудовано два цехи.
Життя тривало, асортимент розширювався. Поступово на підприємстві освоїли виробництво цукерок, копчених ковбас, різноманітних напоїв, а сам комбінат було перейменовано в завод продтоварів.
У 1984 році було введено в експлуатацію цех з виробництва вівсяного печива з потужною тунельною піччю. Нова продукція з перших днів почала користуватись неабияким попитом серед споживачів. У інших цехах виготовлялись сухі торти та борошно млинцеве різних видів.
Наприкінці 90-х років завод продтоварів змінив форму власності і змінив назву на ТОВ "Фабрика печива "Борзна".
Взявши курс на виробництво кондитерських виробів, керівництво підприємства провело реконструкцію, добудувало виробничі приміщення, закупило сучасне обладнання вітчизняного та європейского виробництва, впровадило нові технології кондитерських  виробів.
На підприємстві виготовляється великий асортимент продукції: печиво різноманітних видів (здобне, цукрове, галетне, листкове, в шоколадній та білій глазурі) пряники цукрові та здобні, сухарі і сушка, кекси, мафіни, мармелад, зефір, крекери, круасани, цукерки, шоколад та торти.
Нині на підприємстві випускається понад 370 найменувань кондитерських виробів, а колектив технологів продовжує працювати над розробкою нових видів виробів, запроваджуючи фірмові найменування.
Саме завдяки цьому фабрика печива добре відома по всій Україні, а продукція не залежується на полицях магазинів. Продукція відзначається хорошими смаковими якостями та виготовляється тільки з натуральної сировини.
Обласна дегустаційна комісія держцентру стандартизації метрології та сертифікації виставляє борзнянській продукції, котра представляється на дегустацію постійно, тільки найвищі оцінки.
Наші харчовики, кондитери бажають і надалі радувати споживачів оригінальною продукцією відмінної якості.